Location : Home > H > H200CHDL
H200CHDL
Share on FacebookShare on Facebook
H200CHDL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H200CHDL 44760 INSTOCK ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSS-115-02-S-D-LL Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSS-115-02-S-D-LL IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSS-115-02-S-D-LL NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSS-115-02-S-D-LL Samtec Inc. 157170 2016+ CONN HEADER 30POS .100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
171366-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Tin
171366-1 Distributor 99950 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
171366-1 Semiconductor 32105 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
171366-1 STOCK 43210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CWN-520-16-0021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
CWN-520-16-0021 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWN-520-16-0021 NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
832-10-034-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
832-10-034-10-001101 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-10-034-10-001101 Preci-Dip 147290 2016+ CONN HDR 34POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
832-10-034-10-001101 Preci-Dip 298810 2016+ CONN HDR 34POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com