Location : Home > H > H11AG3300
H11AG3300
Share on FacebookShare on Facebook
H11AG3300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H11AG3300 Original&New&Rhos 98750 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
H11AG3300 Original new 81054 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
H11AG3300 standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PBC26SAEN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PBC26SAEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PBC26SAEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBC26SAEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PBC26SAEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS TPC Global Service Co.Ltd.
LTP-14158AKD Optoelectronics Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster Dot Matrix Display Module 5 x 8 Common Anode Row, Common Cathode Column Red 2.1V 0.92" L x 1.47" W x 0.32" H (23.40mm x 37.40mm x 8.00mm)
LTP-14158AKD LINEAR 45980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LTP-14158AKD LITEON 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LTP-14158AKD N/A 68700 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
LTP-14158AKD Semiconductor 19805 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MIC5301-4.6YMT-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.6V 150mA 6-TMLF? (1.6x1.6)
MT18HTF6472Y-40EB2 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MT18HTF6472Y-40EB2 Micron 5,376 12+ 240-DIMM SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MT18HTF6472Y-40EB2 NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FTLX3871DCC61 Optoelectronics Fiber Optics - Transceiver Modules Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 11.3Gbps 1529nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+
FTLX3871DCC61 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FTLX3871DCC61 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5082-7663 Optoelectronics Display Modules - LED Character and Numeric Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.250" D (19.05mm x 12.70mm x 6.35mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads
5082-7663 HP 10000 16+ 7.6mm(0.3inch)/10.9mm(0.43inch) Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com