Location : Home > H > H-040-50008
H-040-50008
Share on FacebookShare on Facebook
H-040-50008 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H-040-50008 PCB HEADER 180 5.00MM 8 POLE 157030 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FC-135 32.7680KA-AG3 Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 7pF 70 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FC-135 32.7680KA-AG3 EPSON 139670 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
FC-135 32.7680KA-AG3 EPSON 139670 NEW RoHS CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD FindCores Electronics Inc.
FC-135 32.7680KA-AG3 EPSON 41895 1538+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FC-135 32.7680KA-AG3 EPSON 57319 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CM309E5529600ABJT Crystals and Oscillators Crystals 5.5296MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
7V-40.000MAHE-T Crystals and Oscillators Crystals 40MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7V-40.000MAHE-T TXC CORPORATION 139410 17+/18+ CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
7V-40.000MAHE-T TXC CORPORATION 139410 NEW RoHS CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Inc.
7V-40.000MAHE-T TXC CORPORATION 41635 1538+ CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7V-40.000MAHE-T TXC CORPORATION 57059 2015+ CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HW16305200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW16305200J0G Amphenol FCI 157420 2016+ 381 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HW16305200J0G IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW16305200J0G NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282853-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
1-282853-3 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282853-3 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ TERM BLOCK RCPT 13POS R/A .400 Unitronix Electronics Limited
1-282853-3 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK RCPT 13POS R/A .400 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546225-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1546225-5 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546225-5 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1546225-5 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546225-5 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 5POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718414 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1718414 Phoenix Contact 232320 1538+ MKDS 3/10-5 08 Alphatek Technology Limited
1718414 Phoenix Contact 87410 2015+ MKDS 3/10-5 08 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1718414 Phoenix Contact 298710 2016+ TERM BLOCK 10POS SIDE 5.08MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com