Location : Home > H > H-040-38112
H-040-38112
Share on FacebookShare on Facebook
H-040-38112 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H-040-38112 PCB HEADER 180 3.81MM 12 POLE 157220 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F250X2CDR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À15ppm Crystal 18pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F250X2CDR CTS-Frequency Controls 139310 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 18PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F250X2CDR CTS-Frequency Controls 139310 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 18PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F250X2CDR CTS-Frequency Controls 31535 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 18PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F250X2CDR CTS-Frequency Controls 98590 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387090397 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws