Location : Home > H > H-030-50810
H-030-50810
Share on FacebookShare on Facebook
H-030-50810 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H-030-50810 PCB HEADER 90 5.08MM 10 POLE 157590 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N6637 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 5W AXIAL
JANTX1N6637 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX1N6637 MICROSEMI 10000 2013+ 5 WATT GLASS ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N6637 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1502-YSY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws