Location : Home > H > H-030-50002
H-030-50002
Share on FacebookShare on Facebook
H-030-50002 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H-030-50002 PCB HEADER 90 5.00MM 2 POLE 157480 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A107103CA Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A107103CA Eaton 147170 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A107103CA IC 40580 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A107103CA NEW 97870 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395173410 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)