Location : Home > G > GYB5R000
GYB5R000
Share on FacebookShare on Facebook
GYB5R000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GYB5R000 Trimmer / Variable Capacitors 1.6- 5pF 100V 8mm 80,000 Sprague Goodman 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GYB5R000 CAP TRIMMER 1.6-5PF 100V TH 1316500 Sprague-Goodman 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GYB5R000 CAP TRIMMER 1.6-5PF 100V TH 681500 Sprague-Goodman 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com