Location : Home > G > GTS06F18-20PX
GTS06F18-20PX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-470795-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
CTV07RW-13-32P-P15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
97-3108A24-21SZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 10C 9#16, 1#8 SKT PLUG
97-3108B28-19SZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 10C 6#16, 4#12 SKT PLUG
FGG.2T.319.CLAC85Z Connectors, Interconnects Circular Connectors CONN INLINE PLUG
046238015010800+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle