Location : Home > G > GTS06F-20-24P
GTS06F-20-24P
KPSE6E14-5PWDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PV72W12-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVP00RW-9-9S-S1AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
97-3108A20-24S-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
D38999/24KB35SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
FFA.00.250.CLAC27 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) NIM-CAMAC CD/N 549 Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
PT06A-14-19S(424) Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
PK5-160P-CLT-4-GGF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 160 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
BACC45FS14-3S9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
61083-201009 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 200 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
61083-164400LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 160 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
PT03A-10-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
10-214216-06G Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 3C 3#16S PIN RECP BOX
61083-123409LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
SF7282-6SG-3ES Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
97-3108B20-17SW-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 1#16, 5#12 SKT PLUG
6754 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters Adapter Coaxial Connector BNC Plug, Male Pin To BNC Jack, Female Socket (2) 75 Ohm
5120529-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 64 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0781271288 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount