Location : Home > G > GTS030A20-15P
GTS030A20-15P
97-3108B24-9S-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 SKT PLUG
747908-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
BACC63DC13-98SCH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings BACC 10C 10#20 SKT RECP SS
90098-110LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HEADER 20POS .050" STR PCB
8282-3PG-311 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
1-532955-6 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
1-532955-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECPT 100POS .100 RT/A DUAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com