Location : Home > G > GTS02R20-7PX
GTS02R20-7PX
KPSE08P14-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
KPT08F18-32P Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
BACC63BP18H8S7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
BACC45FT14C12P8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTC06-20-19S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#8 SKT PLUG
52465-1891 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 18 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Tin-Lead
52465-1891 39536 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
52465-1891 IC 36080 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
52465-1891 STOCK 45240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MDM-9PSB-A174 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
97-3106B16S-8PX-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 5#16S PIN PLUG
DF15B(3.2)-20DP-0.65V(50) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
252101-75 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) MCX Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
767154-6 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 228 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Palladium-Nickel