Location : Home > G > GTS020R36-4P
GTS020R36-4P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
191-025-223R001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
JTG06RP16-8S Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 8C 8#16 SKT GRND PLUG
PS-30SM-D4P1-1C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER 30POS
3-641227-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 7POS 18AWG MTA-156
OSTHI172050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTHI172050 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHI172050 NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHI172050 On Shore Technology Inc. 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited
0701070054 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)