Location : Home > G > GTS00AF-20-26P
GTS00AF-20-26P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT06W-20-41P Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
350201-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN PIN 10-14AWG TIN CRIMP
CN0966B10G05SN-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
DL64R16-10SN-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
3-644502-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 4POS 18AWG MTA-156
68691-404 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68691-404 Amphenol FCI 147230 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68691-404 Amphenol FCI 299090 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68691-404 FCI 2075 NEW+ 4PIN A-ONE Electronics Co., Ltd.
68691-404 FCI 2330 NEW+ 4PIN VENDOR COMPONENTS INC.
68000-209HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68000-209HLF Amphenol FCI 147410 2016+ BS II SNGL Unitronix Electronics Limited
68000-209HLF Amphenol FCI 299130 2016+ BS II SNGL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68000-209HLF IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 2.420" (61.47mm) Barrier Block Connector, Screws
S-3 SEIKO 1041 02+ Hands E-Component Co.,...
S-3 SEIKO 1603 1011+ Meicheng Technology (H...
S-3 SEIKO 250 0701+ HK CHEONG TAI ELECTRO...
S-3 SOP 2500 N/A OMIDA (HK) ELECTRONICS...
1-826008-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.197" (5.00mm)
1-826008-5 TE Connectivity AMP Connectors 157040 2016+ BOIT MINI TIMER HOUSING 2POS Unitronix Electronics Limited
1-826008-5 TE Connectivity AMP Connectors 288310 2016+ BOIT MINI TIMER HOUSING 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1682910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1682910000 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1682910000 Weidmuller 157840 2016+ CONN TERM BLOCK 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1682910000 Weidmuller 287490 2016+ CONN TERM BLOCK 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430401-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430401-08-0 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9004340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 1.5MM 14 RED 1 = 500PCS
9004340000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9004340000 Weidmuller 287890 2016+ FERRULE 1.5MM 14 RED 1 = 500PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9004340000 Weidmuller 8000 2012+ FERRULE 1.5MM 14 RED 500/PK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
460-10-250-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SLOTTED 2.54MM
460-10-250-00-001101 Preci-Dip 147240 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Unitronix Electronics Limited
460-10-250-00-001101 Preci-Dip 277610 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3212523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212523 Phoenix Contact 147580 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR Unitronix Electronics Limited
3212523 Phoenix Contact 278610 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022288093 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1005310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories HOOD COVER 6POS BLACK
1005310000 Weidmuller 147110 2016+ HOOD COVER 6POS BLACK Unitronix Electronics Limited
1005310000 Weidmuller 287590 2016+ HOOD COVER 6POS BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com