Location : Home > G > GTCN38-251M-R10-FT
GTCN38-251M-R10-FT
M39003/01-6066H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.2UF 10% 20V AXIAL
M39003/01-6066H IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T12-221-3 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 3A 240VAC 28VDC
T12-221-3 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T12-221-3 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T12-221-3 Schurter Inc 65000 n/a CIR BRKR THRM 3A PUSH-PUSH Hongkong Inductors Limited
02013J0R8PBSTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0201
02013J0R8PBSTR AVX Corporation 1335500 15+ CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0201 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
02013J0R8PBSTR AVX Corporation 700500 1525+ CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0201 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
02013J0R8PBSTR AVX Corporation 700500 1525+ CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0201 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
02013J0R8PBSTR IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IUGHF62-35469-30 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
LMGBXF66-33914-20-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
SA33CA Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO15
MRF 2-BULK Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD
BK/ATC-5 Circuit Protection Fuses FUSE AUTO 5A 32VDC BLADE ATO/ATC