Location : Home > G > GTCL08CF28-9S-B30
GTCL08CF28-9S-B30
647466-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts SL156 RECPT,SNNI/PHBZ,16AWG
983-0S12-12P6-L Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
CN0967C22G19S7-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TVP00DZ-13-35HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS24265R20B16P6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
XS5C-D4C1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
861-83-030-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
65817-008LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
65817-008LF Amphenol FCI 157270 2016+ CONN RECPT 6POS 2.54MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
65817-008LF Amphenol FCI 288570 2016+ CONN RECPT 6POS 2.54MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
144095-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
144095-1 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387690216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS STD 59 12 ASY
380-10-120-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 20POS
380-10-120-00-001000 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-120-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146990 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 20POS Unitronix Electronics Limited
380-10-120-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277590 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387306912 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387050008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
2213301-3 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 3 Position Receptacle, Poke-In Wire Board to Cable/Wire 0.157" (4.00mm) Solder
2213301-3 TE Connectivity AMP Connectors 147550 2016+ CONN SSL RCPT 3POS 4MM SOLDER Unitronix Electronics Limited
2213301-3 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ CONN SSL RCPT 3POS 4MM SOLDER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com