Location : Home > G > GTCL06AF28-15S
GTCL06AF28-15S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HEX-S-AB-21-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories HEXASHIELD ADAPTER
1586316-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM PIN 22-26AWG 30GOLD
350967-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN PIN SPLIT 26-18AWG GOLD
350967-2 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
350967-2 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
350967-2 TE 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
CTV06RW-17-26SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
644469-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 7POS MTA-156 18AWG
DBMM25SK Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
MC-24 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
MC-24 TI 520 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
MC-24 TI 520 15+ BGA New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MC-24 NEC 4570 11+ BGA Philchip Electronics Limited
DF1BZ-11P-2.5DS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
DF1BZ-11P-2.5DS IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF1BZ-11P-2.5DS N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
DF1BZ-11P-2.5DS NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1BZ-11P-2.5DS ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MS-10-142 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips BARRIER BLK MARKER STRIP 10POS
MS-10-142 N/A 86120 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MS-10-142 N/A 63500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MS-10-142 Semiconductor 21143 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1716850000 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1716850000 Weidmuller 157310 2016+ TERMINAL MARKER MF-WO 9/5 MC Unitronix Electronics Limited
292232-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
292232-5 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
292232-5 TE Connectivity AMP Connectors 277970 2016+ CONN HEADER 5POS VERT SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
292232-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS VERT SMD TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
292232-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS VERT SMD TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0203328 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers TERM BLOCK INSERTION BRIDGE 3POS
1941040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1941040000 Weidmuller 147820 2016+ BCZ 3.81/05/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
800-10-010-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-010-20-001101 Preci-Dip 147220 2016+ CONN HDR 10POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-010-20-001101 Preci-Dip 288790 2016+ CONN HDR 10POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com