Location : Home > G > GTCL030FF36-10P-LC
GTCL030FF36-10P-LC
8-146471-0 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 30POS .100" STACKER
PHG.0B.304.CLLD35 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
926581-01-08-I Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 8POS .100" GOLD
63444-006TCLF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 16POS 2MM SMD
UTS714D19S32 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
216602-9 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle