Location : Home > G > GTC08AF24-10S
GTC08AF24-10S
MS24266R22B12S7-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 12C 12#12 SKT PLUG
TV06RW-19-11PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 11C 11#16 PIN PLUG
75-68511-3S Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN RCPT DUMMY SHELL SZ 11
152212-0103-GG Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 2MM 12POS 15GOLD
TVP00DZ-11-2SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
325121-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325121-25-0 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38423-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38423-22-0 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38423-22-0 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1970000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1898389 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters TERM BLOCK PCB
1898389 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1898389 Phoenix Contact 157430 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1898389 Phoenix Contact 288010 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
473/8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules WIRE FERL INSUL
1511760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1511760000 Weidmuller 147010 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1511760000 Weidmuller 277910 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-2029172-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-2029172-6 N/A 1339 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1-2029172-6 TE Connectivity AMP Connectors 156950 2016+ CONN VERT HEADER 16POS Unitronix Electronics Limited
1-2029172-6 TE Connectivity AMP Connectors 278930 2016+ CONN VERT HEADER 16POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
142-10-314-00-591000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 14POS
142-10-314-00-591000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
142-10-314-00-591000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
142-10-314-00-591000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
142-10-314-00-591000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 14POS EKT Electronics Co., Ltd
0026604102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
6-535541-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold