Location : Home > G > GTC07R20-30S
GTC07R20-30S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSE538504 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
2M804-002-06ZNU14-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 12C 12#16 SKT PLUG THRD
0528922495 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 24 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle