Location : Home > G > GTC06LCF28-15S
GTC06LCF28-15S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA02COME18-19SB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
KPSE07E20-41S Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTC00A-20-33S(A24) Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTS07R-20-27P Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
97-3106B20-8S-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 4#16, 2#8 SKT PLUG
97-3107B14S-7PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#16S PIN PLUG
TVS06RF-19-11HN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 11C 11#16 PIN PLUG
AXN100C0115S Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold
TV06RW-13-98B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 10C 10#20 SKT PLUG
QMSS-104-06.75-H-D-A Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 208 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
GTC08R22-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 6C 2#12 4#16 PIN PLUG RTANG
112160 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
112160 38854 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
PT06UWHST1-8-4PX Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 4C 4#20 PIN PLUG
CTVS06RF-25-8SB-506 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
FGG.2B.305.CLAD62Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
GTS06-22-12SW Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 2#8,3#16 SKT PLUG
XP3A-3846-0642D-S/S Connectors, Interconnects Contacts, Spring Loaded and Pressure CONTACT PROBE 0.4MM PITCH
0528922833 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle