Location : Home > G > GTC06F24-5P-LC
GTC06F24-5P-LC
JTP02RE-24-35S Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 128C 128#22D SKT RECP
TVP00RW-15-15BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 15C 14#20 1#16 SKT RECP
2-84982-4 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 24 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount