Location : Home > G > GTC06CF-28-79S
GTC06CF-28-79S
217-1464-000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories KJL 7 23 N J/N
2M803-003-07NF8-28PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 8C 8#20HD PIN RECP OM
MS27467T21B35BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CA06COME32-7PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
2M801-010-02ZNU8-28PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 8C 8#20HD PIN RECP THRD
TVS01RF-15-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DBMZ21H1SNA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO-D 21H1
316-83-144-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-049-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6-292165-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
6-292165-3 IC 56030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-292165-3 Electronics 26329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-292165-3 STOCK 45950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1767481 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
1767481 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1767481 Phoenix Contact 147830 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1767481 Phoenix Contact 278470 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1437662-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5-1437662-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5-1437662-9 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 3POS SINGLE .375 EKT Electronics Co., Ltd
463-10-256-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SLOTTED WIRE WRAP 2.54MM
463-10-256-00-001101 Preci-Dip 147870 2016+ HEADER SLOTTED WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
463-10-256-00-001101 Preci-Dip 277550 2016+ HEADER SLOTTED WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com