Location : Home > G > GTC06AF32-22SW-025
GTC06AF32-22SW-025
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/26FH21PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
KJB0T13J8PBL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
CN1020A22G12P7-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
L17SM209SB64R Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Surface Mount, Right Angle Solder
ATC10-RC5 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN CAP SZ 5
1123343-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONTACT SOCKET 24-20AWG CRIMP
1-1740199-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Surface Mount, Right Angle Solder
59453-062110EALF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 6 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
20021323-00044T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1846440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1846440000 Distributor 99970 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1846440000 STOCK 42950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
146135-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead
OSTYK44A10030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44A10030 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44A10030 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95293-802-08LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
95293-802-08LF Amphenol FCI 157090 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95293-802-08LF Amphenol FCI 277930 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95293-802-08LF IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
06-0518-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 6POS GOLD
06-0518-11 Aries Electronics 157210 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
06-0518-11 Aries Electronics 277650 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-0518-11 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
643653-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 21POS TIN
643653-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
643653-1 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS TIN Unitronix Electronics Limited
643653-1 TE Connectivity AMP Connectors 279130 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
117-87-628-41-105101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
117-87-628-41-105101 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
117-87-628-41-105101 Preci-Dip 157760 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
117-87-628-41-105101 Preci-Dip 278310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-045-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold