Location : Home > G > GTC030R32-8P-LC
GTC030R32-8P-LC
AIB6F36-10SC-L Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 48C 48#16 SKT PLUG
BACC63CC20-39S8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
745589-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
DJT10E13-98BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
10-314901-143 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN CLAMP
853-87-052-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
8-1437251-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Blue 0.100" (2.54mm)
8-1437251-6 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-1437251-6 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ HOUSING Unitronix Electronics Limited
AT04-12PD-SS01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Brown
AT04-12PD-SS01 Amphenol Sine Systems Corp 157390 2016+ CONN RCPT 12POS 14-20AWG SIZE 16 Unitronix Electronics Limited
AT04-12PD-SS01 Amphenol Sine Systems Corp 287410 2016+ CONN RCPT 12POS 14-20AWG SIZE 16 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146224-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
146224-1 Electronics 25939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
146224-1 STOCK 43840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
146224-1 TE Connectivity AMP Connectors 277830 2016+ CONN HEADER B/A 6POS DL PCB AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
342-10-124-00-594000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin CONN HEADER 24POS .100 L.835
342-10-124-00-594000 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
342-10-124-00-594000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147480 2016+ CONN HEADER 24POS .100 L.835 Unitronix Electronics Limited
342-10-124-00-594000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278490 2016+ CONN HEADER 24POS .100 L.835 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
151-10-422-00-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .025"DIA .400 22POS
151-10-422-00-003000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
151-10-422-00-003000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
151-10-422-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
151-10-422-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .025DIA .400 22POS EKT Electronics Co., Ltd
0387206810 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws