Location : Home > G > GT17VC-8DP-DS-SB
GT17VC-8DP-DS-SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
92813-023TC Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 50POS 2MM SMD
DBM25SF179A190 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Wire Wrap
97-3107B20-7SZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#16 SKT PLUG
20021321-00092D8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold, GXT?
SFM315-LPPE-D40-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
67997-600H Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 45000, Cuttable Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67997-600H Amphenol FCI 147760 2016+ BERGSTRIP .100 DR STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
67997-600H IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
67997-600H N/A 1460 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
77313-418-16LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
77313-418-16LF Amphenol FCI 157610 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
77313-418-16LF Amphenol FCI 298090 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77313-418-16LF N/A 1585 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5433396 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0395200514 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)