Location : Home > G > GT11-1822PCF(70)
GT11-1822PCF(70)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108B24-5P-946 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 PIN ANGLE PLUG
2M805-002-16NF8-23PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 3C 3#20HD PIN PLUG THRD
2170724-5 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE ASSY, 1X6, QSFP28, GASKET,
MC-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
MC-4 EPSON 42415 1538+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD Alphatek Technology Limited
MC-4 EPSON 57839 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MC-4 EPSON 77950 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MC-4 EPSON 140090 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
3-1971905-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.130" (3.30mm)
917987-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings HYBRID MK-2 PLUG HSG 22P BLACK
917987-2 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SESCX-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
SESCX-6 Curtis Industries 147290 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SESCX-6 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SESCX-6 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11122025 STOCK 46800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
11122025 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ24510400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ24510400J0G Amphenol FCI 147680 2016+ 508 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ24510400J0G IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ24510400J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387890213 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS FT 6 ASY
5024940670 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
5024940670 Molex, LLC 298550 2016+ CONN RCPT R/A 6POS 2.00MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5025841170 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
0387205307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
510-83-037-10-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 37POS GOLD
510-83-037-10-061101 Preci-Dip 157710 2016+ CONN SOCKET PGA 37POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-037-10-061101 Preci-Dip 278870 2016+ CONN SOCKET PGA 37POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com