Location : Home > G > GSP2.8211.15
GSP2.8211.15
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3471W22-12P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
DBMM5X5PJK87 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DBMM5X5PJK87 NEW 98090 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DL64R20-16S8-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
09552566619741 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Surface Mount, Right Angle Solder
171-037-213R011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
801-83-055-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold