Location : Home > G > GSP1.8100.1
GSP1.8100.1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-1393670-5 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) 1.0/2.3 Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
2M801-007-16M13-7SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 7C 7#16 SKT PLUG OM
CA3108F32-1PBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
DDMAY78SNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
DDMAY78SNM IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DDMAY78SNM NEW 78610 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DDMAY78SNM NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CTVS06RF-13-35SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 22C 22#22D SKT PLUG
826953-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
826953-2 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
826953-2 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826953-2 TE Connectivity AMP Connectors 147660 2016+ CONN HEADER BRKWY 4POS R/A TIN Unitronix Electronics Limited
826953-2 TE Connectivity AMP Connectors 298090 2016+ CONN HEADER BRKWY 4POS R/A TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAQ-20 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Quick Connect (0.250")