Location : Home > G > GSM24DRUI
GSM24DRUI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AMC10DRMD-S288 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 20POS .100"
ESA43DTBT Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD
EMC20DRYI-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD
345-100-500-202 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE 100POS DUAL .100 GREEN
RSM43DRTH-S13 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND
0383316324 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN PLUG 24POS IN-LINE SLDR
307-086-528-204 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE LO PRO 86POS .156 GRN