Location : Home > G > GSIB6A20N-M3/45
GSIB6A20N-M3/45
Share on FacebookShare on Facebook
GSIB6A20N-M3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431005-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431005-15-0 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929842-01-22-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-092-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-133-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-87-133-41-105101 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-133-41-105101 Preci-Dip 146990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1958360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958360000 Weidmuller 157470 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958360000 Weidmuller 297750 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929835-01-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929835-01-20 3M 156980 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 20POS Unitronix Electronics Limited
929835-01-20 3M 297650 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929835-01-20 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929835-01-20 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 20POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd