Location : Home > G > GSIB15A60N-M3/45
GSIB15A60N-M3/45
Share on FacebookShare on Facebook
GSIB15A60N-M3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks NEO 70504-T-50-SP28
20020009-C121B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
20020009-C121B01LF Amphenol FCI 157810 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020009-C121B01LF Amphenol FCI 297950 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020009-C121B01LF IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776131-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1776131-4 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776131-4 TE Connectivity AMP Connectors 147260 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1776131-4 TE Connectivity AMP Connectors 288670 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com