Location : Home > G > GSF1.1001.31
GSF1.1001.31
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DF62-22SC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN CRIMP SKT 22AWG
L77SDB25S1ACH3RC309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
M83723/75W14157-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 15 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
FCE17E09SB640 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
D38999/20JG39JN Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3101A28-3P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN RECP
0022233024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
0395273021 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
95157-204LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
95157-204LF Amphenol FCI 147690 2016+ HEADER BERGSTIK SMT Unitronix Electronics Limited
95157-204LF IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1621840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1621840000 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1621840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 22POS 180 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1621840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 22POS 180 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1621840000 Weidmuller 287970 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1BZ-13P-2.5DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
DF1BZ-13P-2.5DSA N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DF1BZ-13P-2.5DSA N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
DF1BZ-13P-2.5DSA NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1BZ-13P-2.5DSA ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
380-10-133-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 33POS
380-10-133-00-001000 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-133-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147280 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 33POS Unitronix Electronics Limited
380-10-133-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279050 2016+ HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 33POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OJ4/J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER OVER BARRIER
OJ4/J IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OJ4/J N/A 264 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
OJ4/J NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146132-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead
146132-7 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ CONN HEADER B/A 9POS SL PCB TIN Unitronix Electronics Limited
146132-7 TE Connectivity AMP Connectors 277590 2016+ CONN HEADER B/A 9POS SL PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146132-7 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
146132-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER B/A 9POS SL PCB TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9-188431-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Through Board Tin