Location : Home > G > GRM32DR72A155KA35L
GRM32DR72A155KA35L
Share on FacebookShare on Facebook
GRM32DR72A155KA35L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM32DR72A155KA35L N/A 84000 MURATA 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-42004 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways SOLID WALL DUCT 4X2
EKMW401VSN561MR40S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
EKMW401VSN561MR40S IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EKMW401VSN561MR40S NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EKMW401VSN561MR40S United Chemi-Con 1246700 2015+ CAP ALUM 560UF 20 400V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EKMW401VSN561MR40S United Chemi-Con 611400 NEW RoHS CAP ALUM 560UF 20 400V SNAP FindCores Electronics Inc.
25ZT1000M12.5X25 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
25ZT1000M12.5X25 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
25ZT1000M12.5X25 Rubycon 1333900 2015+ CAP ALUM 1000UF 20 25V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
25ZT1000M12.5X25 Rubycon 78190 2015+ CAP ALUM 1000UF 20 25V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25ZT1000M12.5X25 RUBYCON 85000 15+ DIP New & Original parts Power Agency Co.,Ltd
UKT1H101MPD1TA Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
UKT1H101MPD1TA NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UKT1H101MPD1TA Nichicon 1435500 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UKT1H101MPD1TA Nichicon 98510 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UHE1E101MED1TA Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
UHE1E101MED1TA NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UHE1E101MED1TA Nichicon 89210 2015+ CAP ALUM 100UF 20 25V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EET-ED2E271CA Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
EET-ED2E271CA Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270UF 250V ELECT TS-ED Global Thunder Electronics Co.,Ltd
EET-ED2E271CA Panasonic Electronic Component 1543800 2015+ CAP ALUM 270UF 20 250V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
885012108018 Capacitors Ceramic Capacitors 22¦ÌF ¡À20% 16V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)