Location : Home > G > GRM32DR71C106KA01K
GRM32DR71C106KA01K
Share on FacebookShare on Facebook
GRM32DR71C106KA01K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM32DR71C106KA01K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF 16Volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GRM32DR71C106KA01K CAP CER 10UF 16V 10 X7R 1210 490900 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM32DR71C106KA01K CAP CER 10UF 16V 10 X7R 1210 596100 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GRM32DR71C106KA01K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF 16Volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd