Location : Home > G > GRM31MR71C155KA01L
GRM31MR71C155KA01L
Share on FacebookShare on Facebook
GRM31MR71C155KA01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM31MR71C155KA01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 16Volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM31MR71C155KA01L CAP CER 1.5UF 16V 10 X7R 1206 603800 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.