Location : Home > G > GRM31MR71C105KA01L
GRM31MR71C105KA01L
Share on FacebookShare on Facebook
GRM31MR71C105KA01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM31MR71C105KA01L CAP CER 1UF 16V 10 X7R 1206 894200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GRM31MR71C105KA01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1uF 16volts X7R 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com