Location : Home > G > GRM31CC8YA106KA12L
GRM31CC8YA106KA12L
Share on FacebookShare on Facebook
GRM31CC8YA106KA12L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM31CC8YA106KA12L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 X6S 35V 10uF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GRM31CC8YA106KA12L 789546 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GRM31CC8YA106KA12L CAP CER 10UF 35V 10 X6S 1206 90000 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor