Location : Home > G > GRM319R71H683KA01D
GRM319R71H683KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM319R71H683KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM319R71H683KA01D SMD 62693 MURATA 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
GRM319R71H683KA01D CAP CER 0.068UF 50V 10 X7R 1206 807400 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GRM319R71H683KA01D CAP CER 0.068UF 50V 10 X7R 1206 702200 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM319R71H683KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.068uF 50volts X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd