Location : Home > G > GRM319R71H274KA01D
GRM319R71H274KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM319R71H274KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM319R71H274KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.27uF 50V 10 X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GRM319R71H274KA01D CAP CER 0.27UF 50V 10 X7R 1206 687600 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM319R71H274KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.27uF 50V 10 X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd