Location : Home > G > GRM319R71C334KA01D
GRM319R71C334KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM319R71C334KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM319R71C334KA01D s/n 9865 MURATA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
GRM319R71C334KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.33uF 16volts X7R 1 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GRM319R71C334KA01D CAP CER 0.33UF 16V 10 X7R 1206 1422600 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com