Location : Home > G > GRM3196T1H751JD01D
GRM3196T1H751JD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM3196T1H751JD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM3196T1H751JD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 750pF 50Volts T2H 5 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM3196T1H751JD01D 2013+ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM3196T1H751JD01D CAP CER 750PF 50V 5 T2H 1206 893800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM3196T1H751JD01D CAP CER 750PF 50V 5 T2H 1206 788600 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM3196T1H751JD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 750pF 50Volts T2H 5 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com