Location : Home > G > GRM3196S2A331JZ01D
GRM3196S2A331JZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM3196S2A331JZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM3196S2A331JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 330pF 50volt S2H +/- 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM3196S2A331JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 330pF 50volt S2H +/- 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-A-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Silver 0.025" (0.63mm) 25' (7.622m)