Location : Home > G > GRM219R72A331KA01D
GRM219R72A331KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM219R72A331KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM219R72A331KA01D 789546 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM219R72A331KA01D CAP CER 330PF 100V 10 X7R 0805 998300 MURATA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GRM219R72A331KA01D CAP CER 330PF 100V 10 X7R 0805 893100 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM219R72A331KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 330pF 100volts X7R 1 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
GRM219R72A331KA01D CAP CER 330PF 100V 10 X7R 0805 1536300 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
GRM219R72A331KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 330pF 100volts X7R 1 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com