Location : Home > G > GRM219R71H273KA01D
GRM219R71H273KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM219R71H273KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM219R71H273KA01D CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 0805 1507400 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
GRM219R71H273KA01D 789546 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM219R71H273KA01D CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 0805 883200 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM219R71H273KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.027uF 50volts X7R 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com