Location : Home > G > GRM2197U2A3R7CD01D
GRM2197U2A3R7CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2197U2A3R7CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2197U2A3R7CD01D CAP CER 3.7PF 100V U2J 0805 679400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2197U2A3R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.7pF 100Volts U2J 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2197U2A3R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.7pF 100Volts U2J 0.25pF 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2197U2A3R7CD01D CAP CER 3.7PF 100V U2J 0805 784600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.