Location : Home > G > GRM2197U2A2R5CD01D
GRM2197U2A2R5CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2197U2A2R5CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2197U2A2R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5pF 100Volts U2J 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2197U2A2R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5pF 100Volts U2J 0.25pF 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2197U2A2R5CD01D CAP CER 2.5PF 100V U2J 0805 785600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2197U2A2R5CD01D CAP CER 2.5PF 100V U2J 0805 680400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2197U2A2R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5pF 100Volts U2J 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com