Location : Home > G > GRM2196T2A4R5CD01D
GRM2196T2A4R5CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196T2A4R5CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196T2A4R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.5pF 100Volts T2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196T2A4R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.5pF 100Volts T2H 0.25pF 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196T2A4R5CD01D CAP CER 4.5PF 100V T2H 0805 790300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196T2A4R5CD01D CAP CER 4.5PF 100V T2H 0805 685100 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2196T2A4R5CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.5pF 100Volts T2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com