Location : Home > G > GRM2196T2A3R7CD01D
GRM2196T2A3R7CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196T2A3R7CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196T2A3R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.7pF 100Volts T2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196T2A3R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.7pF 100Volts T2H 0.25pF 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196T2A3R7CD01D CAP CER 3.7PF 100V T2H 0805 790700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196T2A3R7CD01D CAP CER 3.7PF 100V T2H 0805 685500 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2196T2A3R7CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.7pF 100Volts T2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com