Location : Home > G > GRM2196S2A4R8CD01D
GRM2196S2A4R8CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196S2A4R8CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196S2A4R8CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.8pF 100Volts S2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196S2A4R8CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.8pF 100Volts S2H 0.25pF 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196S2A4R8CD01D CAP CER 4.8PF 100V S2H 0805 795500 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196S2A4R8CD01D CAP CER 4.8PF 100V S2H 0805 690300 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.