Location : Home > G > GRM2196S2A4R4CD01D
GRM2196S2A4R4CD01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2196S2A4R4CD01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2196S2A4R4CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.4pF 100Volts S2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2196S2A4R4CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.4pF 100Volts S2H 0.25pF 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2196S2A4R4CD01D CAP CER 4.4PF 100V S2H 0805 795700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2196S2A4R4CD01D CAP CER 4.4PF 100V S2H 0805 690500 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2196S2A4R4CD01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.4pF 100Volts S2H 0.25pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com